Vira-Sept na kółkach

Akcja promocyjna w ramach której przygotowaliśmy specjalną ofertę produktów Vira-Sept dostosowaną do potrzeb przedszkoli oraz żłobków. 

Szczegóły promocji

Zdajemy sobie sprawę, że Państwa placówki zostały zamknięte z dnia na dzień, co utrudniło zabezpieczenie się w środki ochrony. Dlatego przygotowaliśmy ofertę zorientowaną na szybką i bezkosztową dostawę preparatów wirusobójczych Vira-Sept do Państwa na terenie miasta Wrocław i powiatu wrocławskiego już w ciągu 1 dnia roboczego od złożenia zamówienia.

Realizujemy dostawę do wszystkich punktów przedszkolnych, przedszkoli, żłobków oraz klubików GRATIS. Oferta cenowa zakłada sprzedaż po cenach hurtowych, takich samych jak sklep, czy apteka.

Vira-Sept dla placówek edukacyjnych - cechy produktu

  • jedyny producent oferujący preparat zalecany i chętnie wybierany przez dzieci, nasz zapach Sweet Orange zaszczepia w dzieciach bakcyla … do higieny
  • bogata oferta opakowań oraz dozowników opracowanych pod kątem placówek edukacyjnych
  • gama naszych produktów ma przede wszystkim na działanie WIRUSOBÓJCZE. Starannie przygotowana receptura sprawia, że jest bezpieczny dla skóry oraz skuteczny jednocześnie
  • posiadamy pozwolenie na obrót naszymi preparatami z Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące przedstawionej oferty, bądź oferowanych produktów zapraszamy do kontaktu

+48 71 880 86 42

Oferta

Kliknij produkt, aby przejść do zakupu.

Gotowe zestawy przystosowane do Twojej placówki

Podane ceny są cenami netto. Obowiązującą stawką podatku VAT dla produktów Vira-Sept jest 8%.

Zakupu dokonać można klikając w wybrany produkt, aby skorzystać z promocji wybierz opcję dostawy “Dowóz przez sprzedawcę”. W komentarzu do zamówienia wpisz sugerowaną datę i godzinę dostawy.